Absurd! Panele na TAURON Arenie będą wyłączone?

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski przygotowuje uchwałę nazwaną krajobrazową, która ma w założeniach zlikwidować szpecące krajobraz Krakowa reklamy. Coś jednak poszło nie tak i z dobrego założenia wychodzi kabaret!

 

Na Komisji Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska zdiagnozowałem dwa MEGA ABSURDY w przygotowywanej przez Prezydenta Miasta uchwale krajobrazowej, regulującej reklamy w Krakowie. Wóz Drzymały!
ABSURD 1: elewacja za 16 mln zł na TAURON Arenie będzie musiała zostać wyłączona albo zdemontowana.
ABSURD 2: W niektórych strefach zakazane będą billboardy, w większości miejsc będą likwidowane, natomiast nie ma przepisów, które zabraniałyby reklam na samochodach, przyczepkach. Po wejściu w życie takiej uchwały zaraz pojawi się tysiące lawet na parkingach, które nie dość, że zagracą przestrzeń to jeszcze zablokują parkingi. KLASYCZNY WÓZ DRZYMAŁY!


Inni radni znajdywali inne kwiatki. Jeżeli to nie zostanie naprawione to uchwała nie ma sensu, bo zamiast billboardów przytwierdzonych do ziemi, będą billboardy na przyczepkach ciągnięte przez samochody.


Złożyłem wniosek w formie interpelacji do Prezydenta Miasta o rozwiązanie tych kwestii póki jest na to czas!

WIĘCEJ INFORMACJI W DZIENNIKU POLSKIM: http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/arena-miliony-na-ledy-pojda-w-bloto,12475685/

Dodaj komentarz